[PDF]Friday November 14 Saturday November 15 Sunday...
0 downloads
137 Views
79KB Size
2014 Chinook Tournament Schedule 1:15 game
Friday November 14
Division Colours U10-1 U10-2 U12B U14B U16B OPEN B OPEN A
# Nicholas Sheran 9:30 AM - 10:30 AM 2 vs 4 10:45 AM to 12:00 PM U of L vs. U of C 12:15 PM - 1:15 PM 1 vs 3 1:30 PM to 2:30 PM 2A vs 4A 2:45 PM to 3:45 PM 2 vs 3 4:00 PM to 5:00 PM 2A vs 3A
Nicholas Sheran
8:00 AM - 9:15 AM 2 vs 3 9:30 AM - 10:30 AM 4thA vs 4thB 10:45 AM - 11:45 AM 1stA vs 1stB (Gold) 12:05 PM to 1:05 PM 2ndA vs 2nd B (Bronze)
# Labor Club
4:45 PM to 5:45 PM 1 vs 2 6:00 PM to 7:00 PM 3 vs 4 7:15 PM to 8:15 PM 1A vs 3A
# Adams
2:30 PM to 3:30 PM 1B vs 2B 3:45 PM to 4:45 PM 1 vs 2 5:00 PM to 6:00 PM 3 vs 4 6:15 PM to 7:15 PM 3A vs 4A 7:30 PM to 8:30 PM 1B vs 3B
Saturday November 15
# Labor Club
8:00 AM - 9:00 AM 2 vs 4 9:15 AM - 10:15 AM 2B vs 4B 10:30 AM - 11:30 AM 2A vs 4A 11:45 AM to 1:00 PM 2 vs 3
4:00 PM to 5:00 PM 1 vs 4 5:15 PM to 6:15 PM 1A vs 4A 6:30 PM to 7:30 PM 2A vs 3A 7:45 PM to 9:00 PM U of L vs. U of C
# Adams
9:30 AM - 10:45 AM 1 vs 3 11:00 AM - 12:15 PM 2 vs 4 12:30 PM to 1:30 PM 2B vs 4B 1:45 PM to 2:45 PM 1B vs 4B 3:00 PM to 4:00 PM 2B vs 3B 4:15 PM to 5:15 PM 1A vs 4A 5:30 PM to 6:30 PM 1B vs 4B 6:45 PM to 7:45 PM 2B vs 3B 8:00 PM to 9:15 PM 1 vs 3
Sunday November 16
Labor Club
8:00 AM - 9:00 AM 2ndA vs 2nd B (Bronze) 9:20 AM to 10:20 AM 1st vs 2nd (Gold) 10:40 AM to 11:55 AM 3rd vs 4th (Bronze) 12:15 PM to 1:30 PM 1st vs 2nd (Gold) 1:50 PM to 2:55 PM 1stA vs 1stB (Gold)
Adams
8:00 AM - 9:00 AM 3rd vs 4th (Bronze) 9:20 AM - 10:20 AM 3rd vs 4th (Bronze) 10:40 AM to 11:40 AM 1st vs 2nd (Gold) 12:00 PM to 1:15 PM U of L vs. U of C 1:30 PM to 2:45 PM 1 vs 2
Teams
# Henderson
3:15 PM to 4:15 PM 1A vs 2A 4:30 PM to 5:30 PM 3B vs 4B 5:45 PM to 6:45 PM 1A vs 2A 7:00 PM to 8:00 PM 3B vs 4B
# Henderson
8:00 AM - 9:00 AM 1 vs 3 9:15 AM - 10:15 AM 1A vs 3A 10:30 AM to 11:30 AM 1B vs 3B
# Civic 2:45 PM to 3:45 PM 1 vs 2 4:00 PM to 5:00 PM 3 vs 4 5:15 PM to 6:15 PM 3A vs 4A 6:30 PM to 7:30 PM 1B vs 2B 7:45 PM to 9:00 PM 1 vs 2 9:15 PM to 10:30 PM 1 vs 3
# Civic
5:30 PM to 6:30 PM 1 vs 4 6:45 PM to 7:45 PM 2 vs 3 8:00 PM to 9:15 PM 1 vs 4 9:30 PM to 10:45 PM 2 vs 3
Henderson
8:00 AM to 9:00 AM 4thA vs 4thB 9:15 AM - 10:15 AM 3rdA vs 3rdB 10:30 AM to 11:45 AM 3rdA vs 3rdB
U10-1 1 U10-1 2 U10-1 3 U10-1 4
Lethbridge Lightning Indus Lightning Bow View Lightning Calgary Ringbobbers
U10-2 1B U10-2 2B U10-2 3B U10-2 4B
Pool A Lethbridge Lunachix Calgary Ringette Rebels Indus Lightning Brooks Lightning Pool B Red Deer Roar South Calgary 2 Calgary Ice Crushers Strathmore Ice Bullets
U12 1A U12 2A U12 3A
Pool A Lethbridge Rattlers Calgary Aftershock Strathmore
U10-2 1A U10-2 2A U10-2 3A U10-2 4A
U12 4A
Regina Rampage
U12 1B U12 2B U12 3B U12 4B
Pool B Calgary Venom Calgary Devils Calgary Artic Rush Lacombe
U14 1 U14 2 U14 3 U14 4
Lethbridge Force Calgary Inferno Strathmore Ice Rebels Calgary Lightning
U16 1 U16 2 U16 3 U16 4
Lethbridge Insanity Calgary Elite Bowview KOVA Calgary North Fury
Open B 1 Open B 2 Open B 3
Lethbridge Edge Medicine Hat Smash Saskatoon Shock